Paysera IBAN sąskaitos

Paysera pradeda naudotis IBAN sąskaitos formatu

Apie pakeitimus vasarį

Įmokų surinkimo ir administravimo įmonė „Paysera“ sausio 31 dieną savo klientus elektroniniu paštu informavo, jog 2016 vasario mėnesį savo sistemoje leis naudoti IBAN standarto sąskaitas.

Tai reiškia, jog „Paysera“ sąskaitos papildymo procedūra sutrumpės ir bus įvykdoma greičiau. Anksčiau klientams buvo siūloma pervesti pinigus į tarpininko („Paysera“) sąskaitą ir jie automatiškai atsirasdavo nurodyto kliento paskyros balanse.

Paysera IBAN radimas

Nuo šiol „Paysera“ sąskaitą papildyti galite formuodami paprastą pervedimą iš bet kurios pasaulio šalies banko sąskaitos, o gavėjo laukelyje nurodyti savo IBAN sąskaitos formatą (sąskaita matoma prisijungus prie „Paysera“ paskyros). Tai yra įprastas IBAN formatas, niekuo nesiskiriantis nuo kitų Lietuvos ar pasaulio bankų naudojančių šį sąskaitos formavimo standartą.

Nemokami pervedimai

Iš savo „Paysera“ sąskaitos galėsite įvykdyti iki 30 nemokamų pervedimų per mėnesį eurais į kitas ES arba EEE šalis. Tai taikoma išskirtinai pervedimams eurais ir tik fiziniams asmenims. Nemokamų pervedimų atsiradimui įtakos galėjo turėti Lietuvoje pradėta naudoti SEPA sistema, kuri sumažino pervedimų administravimo kaštus ir supaprastino komunikavimą tarp sistemų.

Skubūs „Paysera“ pervedimai

Lietuvos bankai siūlo skubius vietinius pervedimus už tikrai didelę kainą. Populiariausi bankai internetu siūlo tokius įkainius:

SEB – 40€ (2016-04-20)

Swedbank – 26€ (2016-04-20)

„Paysera“ skubų vietinį pervedimą Lietuvoje atliks už 0,2-0,29€ komisinį mokestį (priklausomai nuo banko, į kurį darote pervedimą).

Daugiau informacijos rasite Paysera.lt

Naujausios „Paysera“ pervedimų kainos.