Kur gauti tinkamas PayPal korteles Lietuvoje?

Kur gauti tinkančias PayPal korteles Lietuvoje?

Jeigu jūs skaitote šį puslapį 2016 metais, jums pasisekė, nes beveik visas tinkamas PayPal korteles rasite aprašytas čia. Ypač tas, kuris galima gauti iš Lietuvoje veikiančių bankų.

Atsiskaitymas PayPal kortele

PayPal mokėjimų sistema priima įvairias banko korteles, kurių vienos suteikia galimybę atsiskaityti už pirkinius, o kitos - turi papildomą galimybę pinigų išėmimui iš PayPal sąskaitos balanso.


PayPal kortelės įsigijimas

Kortelę galima įsigyti dvejais būdais: internetu virtualią arba banke pririštą prie sąskaitos. Skirtumas tarp realios ir virtualios yra tik fizinis (virtualios kortelės jūs negaunate, o tik kortelės numerį, galiojimo datą ir kitus reikalingus duomenis), atsikaitymui tai jokios įtakos neturi.

Virtualią VISA arba MasterCard kortelę galite įsigyti iš tarpininkų, apmokėję už ją paprastu banko pavedimu, per Skrill, Netteller ar kitą sistemą. Ją nusipirkti galite bet kuriuo metu neišeidami iš namų. Daugeliu atveju problemos su virtualia kortele prasideda norint ją papildyti kokia nors pinigų suma (nes kortelė neturi kredito galimybės, tik išankstinį papildymą). Tuomet jūs pervedate tarpininkui norimą sumą, kurią pageidaujate matyti kortelėje (papildymas gali būti atliekamas paprastu banko pavedimu, pervedimu iš kitos sistemos arba kitos kortelės). Tarpininkas iš jūsų pervestos sumos minusuos komisinį mokestį (kuris gali siekti nuo 1% iki 10% arba daugiau).


Tinkamos kortelės PayPal

Jeigu nusprendėte įsigyti banko kortelę iš Lietuvoje veikiančių mokėjimo įstaigų, jums reikia žinoti, kokia kortelė jums reikalinga ir atitiks lūkesčius.

Jeigu PayPal sistemoje planuojate tik vykdyti apsipirkimus (eBay, ASOS ir kitos interneto parduotuvės), jums tiks VISA ir MasterCard platinamos kreditinės kortelės. Jeigu planuojate iš PayPal pinigus persivesti į lietuvišką banko sąskaitą, kortelė Privalo būti išduota VISA.

Atsiskaitymui internete ir PayPal tiks visos MasterCard Prepaid tipo kortelės, visos kreditinės VISA ir MasterCard kortelės (kurios neturi užrašo Electron). Jeigu turite kortelę, kuri išduota VISA platintojo bei kurioje nors kortelės vietoje parašyta Electron, tuomet didelė tikimybė, kad ji netiks atsiskaitymui PayPal (taip pat netiks ir interneto parduotuvėse).

Nuo 2012 metų kai kurių Lietuvos bankų išduodamos VISA Electron kortelės tapo tinkamos atsiskaitymui internetu (PayPal, eBay, Ryanair, Wizzair ir pan.). Šiuo metu daugelis Lietuvos bankų siūlo VISA Electron korteles, kuriomis galima atsiskaityti internetu, bet tai reikėtų pasitikslinti pokalbio banke metu.

Kortelių tinkamų PayPal kainos

Lietuvoje išduodamos kortelės ir jų išdavimo sąlygos bei kainos pateiktos lentelėje žemiau. Ne visų bankų ir mokėjimų įstaigoje pavyko rasti informaciją apie kortelės tipą ar gamintoją, mus labiausiai domino VISA gamintojo kreditinės kortelės, kurios leidžia lengvai pervesti pinigus iš PayPal į kortelę (banko sąskaitą).

Bankas ir kortelės

išdavimo mokestis

 

Kortelės kaina per mėnesį

Grynųjų išėmimas

tinklo bankomate

(kitame tinkle)

ŠB (VISA Classic - 1€)

ŠB (VISA Gold - 2€)

VISA Classic 1,15€/mėn

VISA Gold 2,41€/mėn

 1,5% (1,5%, ne mažiau 0,93€)

SEB (VISA Classic Debit - 8,4€)

SEB (VISA Classic Credit - 3€)

SEB (VISA Gold - 10€)

VISA Classic Debit 0,7€/mėn

VISA Classic Credit 1,2€/mėn

VISA Gold 3,5€/mėn

 2% (2%, ne mažiau 2,9€)

Swedbank (VISA Classic - 2,03€)

Swedbank (VISA Gold - 2,9€)

VISA Classic 0,88€/mėn

VISA Gold 2,91€/mėn

 2% (2%, ne mažiau 2,03€)

DNB (VISA Classic - 3€)

DNB (VISA Gold - 6€)

VISA Classic 1,3€/mėn

VISA Gold 3,5€/mėn

 1,5% (2%, ne mažiau 2,03€)

Žiūrint į lentelę galima teigti, kad patraukliausi šiuo metu siūlomi VISA Classic kortelės įkainiai yra Šiaulių banke. Žalia spalva išskirti mažiausi įkainiai, o raudona - didžiausi. Taip pat PayPal korteles pinigų "išgryninimui" (išėmimui) galite nusipirkti internetu (taip kyla rizika prarasti pinigus arba sumokėti itin didelį pinigų išėmimo komisinį mokestį).