MoQ įmokų surinkimas

MoQ (Moku) įmokų surinkimas

Jeigu vykdote komercinę veiklą (teikiate paslaugas, prekiaujate parduotuvėse, mugėse ir pan.), nuo šiol galite turėti naują alternatyvą priimti atsiskaitymams iš klientų. MoQ pradėjo siūlyti tapti jų klientais ir tarpininkauti surenkant mokėjimus. Daugiau apie tai paskaitykite jų puslapyje https://moq.lt/business/pasiulymas

MoQ akcija naujiems klientams
MoQ akcija naujiems klientams

Pirmiesiems – nemokamai

Jeigu prie MoQ klientų prisijungsite  nuo 2018 metų liepos 3 iki rugpjūčio 3, pirmuosius 24 mėnesius pinigų surinkimas jums nieko nekainuos (vėliau – 0,7% nuo atsiskaitymo sumos. Pavyzdžiui, pardavėte muilą Kaziuko mugėje už 3€ ir klientas atsiskaitė telefonu su MoQ, tuomet jūs gausite 2,98€, o 0,02 keliaus MoQ kaip administravimo mokestis).

Žinoma, yra papildomų sąlygų. Pasiūlymu gali pasinaudoti tik Vilniuje veikiantys kavinės ir restoranai ir tik ribotas klientų skaičius (galbūt testavimo tikslais). Dar vienas privalumas, kad sutartis neturi jokių kitų pajungimo, administravimo mokesčių ar apibrėžto naudojimo laiko (sutartis neterminuota).

Pros&Cons

Šaunu, kad atsiranda alternatyva mokėjimų surinkimams kortele (greitų, inovatyvių), bet po pirmųjų bandymų naudotis galima įžvelgti ir neigiamą dalyką. Tai – sąskaitos papildymas ir kad šis mokėjimas iš esmės bus Prepaid tipo. Postpaid veiks tik iki 30€/mėn (kurie vėliau būtų įtraukti į jūsų mobiliojo ryšio sąskaitą).

Dar vienas lauktas privalumas – atsiskaitymas naudojant integruotą NFC lustą. Deja, MoQ šiuo metu jo nenaudos.